İstanbul Üniversite Taşımacılığı Firması

Saygın Eşya Depolama ve Ev & Eşya  Ofis Taşıma Üniversite taşımacılığı hizmetinde kitap mobilya ve ofis malzemelerinin tamamını özenle paketliyor ve taşıyoruz. Üniversite taşımacılığında a’dan z’ye ihtiyaç olan tüm işlemleri bünyemizde barındıyoruz. Gerek paketleme esnasında gerekse taşıma esnasında uzman ekiplerimiz bulunuyor. Bunlarla birlikte depolama hizmetimizde üniversite eşyaları için ayırdığımız bir bölümde bulunmaktadır.
Paketleme esnasında gerekli olan tüm koli bant ve istifleme yöntemlerinin hizmetlerinin tamamını veriyoruz. Firmamızın her açıdan ve her yönden sizlere hizmet verebilmesi için gerekli olan tüm servislerimiz aktif olarak veriliyor. Sadece bir ofis için bile paketleme işlemleri eğer düzgün ve özenli yapılmazsa taşıma sonrasında büyük bir sorun haline gelebilir.

Saygın Üniversite Taşımacılığı

Bunun için üniversite taşımacılığı için nakliye uzmanlarımız tüm ofis eşyalarınızı olması gerektiği gibi paketlemek için hazırlığını yapar. Daha sonrasında tüm kolilerin ve tüm paketlememin içeriklerini belirli bir düzene göre yerleştirir. Taşıma veya depolama sonrasında bu içeriklerin belirtilmesi gerçekten çok önemlidir. İçerikleri belli olan tüm eşyaların taşınma sonrasında tekrar yerine koyulmasında mükemmel bir önem arz eder. Tüm paketleme işlemleri bitirildiğinde taşıma esnasına geçilir. Taşıma esnasında paketlerin zaten içerikleri belli olduğundan üst üste yada rastgele bir taşıma söz konusu olmaz. Böylece hiç bir eşyaya zarar gelmesi mümkün değildir. Aynı zamanda garantili taşıma işlemi sağladığımız için hiç bir kuşku bırakmadan taşıma işlemi yapılmaktadır.

Ekspertiz olarak görevlendirdiğimiz personelimizin kampüsde bulunma amacı, taşınılması düşünülen kurumun demirbaşları hakkında gerekli incelemeleri yapmak ve bir yol haritası belirlemektir. Ekspertizimiz yapacağı çalışmalarda öğretim görevlileri ya da müessese yetkilileri ile müşterek hareket etmektedir. Bu çalışma; taşınması planlanan tüm bina ve tesisleri, bina ve tesislerde bulunan tüm araç, gereç, aygıt ve mobilya aksamlarını, bu mobilya aksamlarının montaj ve demontaj işlemlerini, öncelik sırası taleplerini ve duyarlılık arz eden malzemelerin tespitini kapsamaktadır.

Saygın Üniversite Taşımacılığı Fiyatları Nasıldır?

Taşımacılık fiyatları çok sayıda faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Taşıma yapılacak olan üniversitenin konumu ve taşınacak olan bölümün büyüklüğü gibi bir çok faktör ile hesaplamalar yapılmaktadır. Ancak şunu söyleyebiliriz ki, İstanbul’un en büyük nakliye firması olarak sizlere üniversite taşımacılığı fiyatlandırmasının en iyi fiyatlarla yapılacağının garantisini veriyoruz. Çünkü yıllardır üniversite taşımacılığında edindiğimiz tecrübemize ekibimizin kalitesine ve araçlarımıza güveniyoruz. Tüm taşıma işlemlerinde ihtiyacımız olan tüm doneleri firmamız bünyesinde gideriyoruz. Böyle olunca da maliyetlerimizi düşürüp, en kaliteli hizmeti en ucuza verebiliyoruz. Firmamız başarılı taşıma işlemlerine dün olduğu gibi bugünde devam etmektedir.
Üniversite taşımacılığı özellikle detaylı ve özen gerektiren bir işlem olduğundan dolayı bir çok nakliye firması bu işlemleri yapamamaktadır. Günlük gelen işçi mantığı ile çalışan kişilerle taşıma işlemi gerçekleştirmemelisiniz. Böyle durumlarda eşyaların kitapların ofis malzemelerinin kaybolması yada zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır.

Çıkardığımız yol haritasını uygulamaya koyarken üniversite yetkilileri ve diğer görevlilerle işbirliği içinde hareket ederiz. Taşınmadan önce meydana getirdiğimız planlama kurumun bütün binaları ve tesisleri için geçerlidir. Hiçbir araç ve gereci atlamadan tek tek notu alınarak plana yerleştirilir. İnce işçilik gerektiğinden Üniversite Taşımacılığı firmaları zoru başarmaktadır. Bütün cihazların ve mobilyaların sökülmesi ve monte edilmesi nakliye şirketina ilişkin olduğundan firmamız bu alanlara uzman personel çalıştırmaktadır. Malum olduğu üzere her personel üniversitelerdeki cihazlardan anlamayabilir. Anlayan ve uzman olan personelimiz eksiksiz ve hasarsız demontesini ve montesini gerçekleştirir.

Saygın Üniversite Taşımacılığı

Saygın eşya depolama ve ev & büro taşıma üniversite nakliyecilığı hizmetinde kitap mobilya ve ofis malzemelerinin hepsinı özenle paketliyor ve taşıyoruz. üniversite nakliyecilığında a’dan z’ye ihtiyaç olan bütün işlemleri bünyemizde barındıyoruz. Gerek paketleme esnasında gerekse nakliyat esnasında uzman ekiplerimiz bulunuyor. Bunlarla birlikte depolama hizmetimizde üniversite eşyaları için ayırdığımız bir kısımda bulunmaktadır.
Paketleme sırasında gerekli olan bütün koli bant ve istifleme yöntemlerinin hizmetlerinin tüm bunlarnı veriyoruz. Firmamızın her açıdan ve her yönden sizlere hizmet verebilmesi için lüzumlu olan bütün servislerimiz aktif olarak veriliyor. Ancak bir yazıhane için bile paketleme işlemleri şayet muntazam ve özenli yapılmazsa taşıma daha sonra büyük bir sorun haline gelebilir.

Saygın Üniversite Nakliyesi

Bunun için üniversite taşımacılığı için nakliye uzmanlarımız tüm büro eşyalarınızı olması icap ettiği benzer biçimde paketlemek için hazırlığını yapar. Daha hemen sonra bütün kolilerin ve tüm paketlememin içeriklerini belirli bir düzene nazaran yerleştirir. Taşıma veya depolama ondan sonra bu içeriklerin belirtilmesi harbiden çok önemlidir. Içerikleri belli olan tüm eşyaların taşınma hemen sonra yeniden yerine koyulmasında mükemmel bir örutubet arz eder. Tüm paketleme işlemleri bitirildiğinde nakliyat esnasına geçilir. Taşıma sırasında paketlerin aslına bakarsanız içerikleri belli olduğu için üst üste veya rastgele bir taşıma laf konusu olmaz. Böylece hiçbir eşyaya zarar gelmesi olası değildir. Aynı zamanda garantili nakliyat işlemi sağlamış olduğumız için hiç bir şüphe bırakmadan nakliyat işlemi yapılmaktadır.

Ekspertiz olarak görevlendirdiğimiz personelimizin kampüsde bulunma amacı, taşınılması kabul edilen kurumun demirbaşları hakkında gerekli incelemeleri yapmak ve bir yol haritası belirlemektir. Ekspertizimiz yapacağı çalışmalarda öğretim görevlileri yahut kurum yetkilileri ile ortaklaşa hareket etmektedir. Bu çalışma; taşınması planlanan tüm bina ve tesisleri, bina ve tesislerde bulunan tüm araç, gereç, cihaz ve mobilya aksamlarını, bu mobilya aksamlarının montaj ve demontaj işlemlerini, öncelik sırası taleplerini ve duyarlılık arz eden malzemelerin tespitini kapsamaktadır.

Saygın Üniversite Nakliyeciliği Fiyatları Nasıldır?

Nakliyecilik fiyatları çok rakamda faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Taşıma yapılacak olan üniversitenin konumu ve taşınacak olan bölümün büyüklüğü benzer biçimde çoğu unsur ile hesaplamalar yapılmaktadır. Ancak şunu söyleyebiliriz ki, istanbul’un en büyük nakliye firması olarak sizlere üniversite nakliyecilığı fiyatlandırmasının en iyi fiyatlarla yapılacağının garantisini veriyoruz. çünkü yıllardır üniversite taşımacılığında edindiğimiz tecrübemize ekibimizin kalitesine ve araçlarımıza güveniyoruz. Tüm nakliyat işlemlerinde ihtiyacımız olan tüm doneleri firmamız bünyesinde gideriyoruz. Bu şekilde olunca da maliyetlerimizi düşürüp, en kaliteli hizmeti en ucuza verebiliyoruz. Firmamız başarılı taşıma işlemlerine dün olduğu benzer biçimde bugünde devam etmektedir.
üniversite taşımacılığı özellikle detaylı ve özen gerektiren bir muamele olduğundan dolayı çoğu nakliye firması bu işlemleri yapamamaktadır. Günlük gelen işçi mantığı ile çalışan kişilerle taşıma işlemi gerçekleştirmemelisiniz. Böyle durumlarda eşyaların kitapların yazıhane malzemelerinin kaybolması veya zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır.

çıkardığımız yol haritasını uygulamaya koyarken üniversite yetkilileri ve öteki görevlilerle işbirliği içinde hareket ederiz. Taşınmadan önce meydana getirdiğimız planlama kurumun tüm binaları ve tesisleri için geçerlidir. Hiç bir araç ve gereci atlamadan tek tek notu alınarak plana yerleştirilir. Ince işçilik gerektiğinden üniversite taşımacılığı şirketlerı zoru başarmaktadır. Tüm cihazların ve mobilyaların sökülmesi ve monte edilmesi nakliye şirketina ilişik olduğundan firmamız bu alanlara uzman personel çalıştırmaktadır. Malum olduğu üzere her personel üniversitelerdeki cihazlardan anlamayabilir. Anlayan ve uzman olan personelimiz eksiksiz ve hasarsız demontesini ve montesini gerçekleştirir.

Menü