Şehirler Arası Nakliyat

Saygın ev & ofis taşıma ve eşya depolama firmamız tarafından eşyalarınız şehirlerarası güvenle taşınır. Şehirlerarası nakliyat firmamızdan eşya taşıma için hizmet talep edebilirsiniz. Eşyalarınızı en güvenli şekilde alarak İstediğiniz yere ulaştırıyoruz. Nakliyat firmalarının ülkemiz çapında geliş ulaşım ağı mevcuttur. Eşyalarınız her noktaya uzman ekiplerimiz tarafından itina ile taşınır.

HEMEN ARA ÜCRETSİZ KEŞİF VE FİYAT TEKLİFİ AL

+90543 611 1433

Ofis Eşyası Taşıma Hizmeti

Şehirlerarası nakliyat firmamızdan ofis eşyalarınızın taşınması için de nakliye hizmeti talep edebilirsiniz. Ofis eşyalarınızı şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere istediğiniz adrese güvenle taşıyoruz. Nakliyat firmamız olarak ev eşyası taşıma ofis eşyası taşıma ve eşya depolama hizmeti ile sizlerin yanındayız.
Ofis eşyalarınız ofisinizdeki işlerinizi aksatmadan sizin istediğiniz günde taşınır. Eşyalarınızın paketlenmesini kaliteli pat pat poşetler ve karton kutular kullanarak yapıyoruz. Firmamızdan büyük bir ofisin ya da küçük bir büronun eşyasını taşınması için nakliye hizmeti almanız mümkündür. Eşyalarınız uzman ekiplerimiz tarafından konforlu nakliye araçları ile istenilen yere taşınır.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Şehirlerarası nakliyat firmamızda eşya depolama hizmeti de mevcuttur. Firmamızdan ev ya da ofis eşyalarınızın depolanması için hizmet alabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti son derece avantajlı bir hizmettir. Evinizde yer bulamadığınız ya da sonrasında kullanmayı düşündüğünüz eşyalarınız için firmamızdan depolama hizmeti alabilirsiniz.
Firmamıza ait olan depolama alanlarımız dört mevsim koşullarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Eşyalarınızı bu alanlara içiniz rahat bir şekilde bırakabilirsiniz. Eşya depolama alanlarımızda tüm eşyalarınız depolandığı süre boyunca firmamız tarafından sigortalıdır.

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti

Şehirlerarası nakliyat firmamız eşyalarınızı şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere güvenle taşıyor. Tüm eşyalarınız şehir içinde istediğiniz adrese firmamızın uzman ekipleri tarafından taşınır. Ayrıca firmamızdan eşya paketleme hizmeti de talep etmeniz mümkündür. Özellikle vakti olmayanlar ya da küçük bebeği olanlar için bu hizmeti oldukça avantajlıdır.
Eşyalarınızı en az sizin kadar özenli bir şekilde paketliyor ve yeni adresine taşıyoruz. Nakliyat firmamızda askılı koli hizmeti de mevcuttur. Askı koliler ile gardıropta bulunan eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşıyoruz. Mutfak eşyalarınız türüne uygun bir şekilde hassasiyetle paketleniyor ve kırılmadan taşınıyor. Firmamızdan alacağınız paketleme hizmeti ile oldukça rahat bir taşınma süreci yaşarsınız.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Şehirlerarası nakliyat firmamız olarak müşterilerimize kolay eşya taşıma için asansörlü nakliyat hizmeti sunuyoruz. Asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyalarınız yüksek katlara kolaylıkla ulaştırılır. Bu hizmet ile eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmez ve taşınma süreci de kısalmış olur. Özellikle yüksek binalarda oturanlar için eşya taşıma işi stresli gibi görünebilir ancak firmamız olarak eşyalarınızı kolay bir şekilde asansörlü sistem ile taşıyoruz.
Firmamıza ait olan hidrolik asansörlü vinçler uzman operatörler tarafından kullanılıyor. Asansörlü sistemi kurmadan önce çevrede her türlü güvenlik önlemi alarak işimizi yapıyoruz. Asansörler ile binanın balkonuna ya da penceresine ulaşarak eşyalarınızı vincin kapasitesine uygun bir şekilde yüklüyoruz. Nakliyat firmamızdan her türlü eşyanızın taşınması için asansörlü hizmet talep etmeniz mümkündür.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Nakliyat firmamız bünyesinde parça eşya taşıma hizmeti de veriyoruz. Parça eşya taşıma hizmeti ile birkaç parça eşyanızı bir adresten diğerine taşımanız mümkündür. Parça eşya taşıma hizmeti oldukça ekonomik ve avantajlıdır. Bu nedenle son yıllarda parça eşya taşıma hizmeti insanların yoğun rağbet gösterdiği bir hizmet halini almıştır.
Parça eşya taşıma hizmeti ile büyük nakliye ücretleri ödemezsiniz. Yazlığınızdan ya da bağ evinizden taşımak istemiş olduğunuz eşyalarınızı farklı bir adrese ulaştırabilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmeti aynı araç içerisinde 2 kişiye ait olan eşyalar taşınarak gerçekleştirilir. Nakliye ücreti iki kişi arasında paylaşılır ve bu şekilde çok daha az ücret ödemiş olursunuz.

Parça Eşya Depolama Hizmeti

Nakliyat firmamıza ait olan depolama alanlarımızda birkaç parça eşyanızı da depolamanız mümkündür. Örneğin dönemsel olarak kullanılan eşyalar parça eşya depolama kapsamına girer. Bisiklet ve motosiklet gibi mevsimsel kullanmış olduğunuz eşyalarınızı depolama alanlarımızı saklamanız mümkündür. Ayrıca parça eşya depolama hizmeti ile hobi malzemeleriniz gibi eşyalarınız da depolanır.
Parça eşya depolama hizmetimizde de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi paketleme yapıyoruz. Eşyalarınızı korunaklı bir şekilde paketleyerek depolama alanlarımıza alıyoruz. Eşya depolama alanlarımızda eşyalarınız her türlü tehlikeye karşı 7 gün 24 saat korunarak muhafaza ediliyor.

Sigortalı Eşya Taşıma

Saygın ev&ofis taşıma ve eşya depolama firmamız eşyalarınızı nakliye süreci boyunca güvence altına alıyor. Taşınma sırasında eşyalarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar sigorta şirketi tarafından karşılanıyor. Eşya sigortası hizmetini çok cüzi bir ücret ödeyerek firmamızdan alabilmeniz mümkündür.
Eşya sigortası müşterilerimiz açısından oldukça avantajlıdır. Bu nedenle eşya sigortası yaptırılması tavsiye edilir. Nakliyat firmamız olarak sizlere her konuda destek olmak için size bir telefon kadar yakınız. Firmamız ve çalışanlarımız olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Bize bir telefon ile ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Menü