Şehir İçi Nakliyat

Saygın ev & ofis taşıma ve eşya depolama firma maaş olarak sizlere güvenilir eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. Firmamız bünyesinde ev eşyası taşıma ofis eşyası taşımak gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca şehir içi nakliyat hizmeti ve şehirlerarası nakliyat hizmeti de sunmuş olduğumuz hizmetler arasında.

Ofis Eşyası Taşıma Hizmeti

Şehir içi nakliyat firmamız ofis ve büro eşyalarınızın taşınması için sizlere bir telefon kadar yakın nokta Nakliyat firmamızdan ofis ve büro eşyalarınızın taşınması için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ofis eşyalarınızı işlerinizi aksatmadan sizin belirlediğiniz bir günde en hızlı şekilde yeni adresine taşıyoruz.
Nakliyat firmamız olarak ofis eşyalarınızın paketlemesini özenli bir şekilde yapıyoruz. Ofis eşyalarınız özel kolileme sistemi ile paketlenir ve nakliye araçlarımıza yerleştirilir. Firmasının sahip olduğu nakliye araçları son teknoloji ile üretilmiş modern araçlardır. Eşyalarınız bu araçlarda hiçbir şekilde zarar görmeden yeni ofisinize ulaştırılır. Nakliyat firmamız olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Şehir içi nakliyat firmamız olarak sizlere profesyonel asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Asansörlü sistem ile yüksek binalara kolaylıkla eşya ulaşımı yapılır. Bu sayede eşyalarınız merdiven boşluklarında zarar görmeden güven içinde taşınır. Asansörlü nakliyat oldukça avantajlıdır. Taşınma süreci asansörlü sistem ile çok daha çabuk gerçekleştirilir.
Nakliyat firmamıza ait olan hidrolik asansörlü vinçler uzman operatörler tarafından kullanılır. Asansörlü sistemi kurmadan önce cadde ve sokağınızda her türlü güvenlik önlemini alırız. Firmamız olarak önceliğimiz can ve mal güvenliğidir. Nakliyat firmamız olarak ev ya da ofis eşyalarınızı asansörlü sistem ile en kısa sürede taşıyor ve size yeni adresinize ulaştırıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Firmamız olarak müşterilerimize şehir içi nakliyat hizmeti ile beraber şehirlerarası nakliyat hizmeti de sunuyoruz. Nakliyat firmamız ülkemiz çapında geniş ulaşım ağına sahiptir. Eşyalarınız istediğiniz şehre güvenle ulaştırılır. Nakliyat firmamız bünyesinde eşya paketleme hizmeti de vardır. Eşya paketleme için vaktiniz yoksa firmamızdan bu hizmeti de talep etmeniz mümkündür.
Firmamız olarak evinizdeki tüm eşyaların paketlemesi ne yapıyoruz. Zücaciye eşyalarınızdan giysilerinize kadar her türlü eşyanızı itina ile paketlenir. Kıyafetlerinizi askılı koliler ile taşıyarak ütüsü bozulmadan ve kırışmadan yeni adresine yerleştiriyoruz. Zücaciye eşyalarınız da hassas koli yapılarak paketleniyor. Firmamızın sunmuş olduğu eşya paketleme hizmeti ile taşınma sürecini sıfır stres ile atlatabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

Şehir içi nakliyat firmamız olarak eşya depolama hizmeti ile müşterilerimizin yanındayız. Eşya depolama hizmeti oldukça avantajlıdır. Bu hizmet ile eşyalarınızı ekonomik ve güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Eşya depolama hizmetini birçok nedenden dolayı tercih edebilirsiniz. Taşınma sürecinde ya da tadilat sürecinde eşyalarınızın beklemesi için depolama alanlarımızdan faydalanabilirsiniz.
Nakliyat firmamıza ait olan eşya depolama alanları eşyalarınızı güvenle korunacağı alanlardır. Eşyalarınızı bu alanlara gözünüz arkada kalmadan teslim edebilirsiniz. Depolama alanlarımız dört mevsim koşullarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Eşyalarınız burada hiçbir şekilde ıslanmaz ve zarar görmez. Ayrıca eşyalarınızın depolandığı alanın yedek bir anahtarı da sizde bulunur. Eşyalarınızı istediğiniz zaman kontrol etmeniz mümkündür.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya taşıma hizmeti özellikle büyük şehirlerde yaşayanların çok rağbet gösterdiği bir hizmettir. Parça eşya taşıma ile birkaç parça eşyanızın nakliyesini ekonomik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Aynı araç içerisinde 2 kişiye ait olan eşyanın taşınmasına parça eşya taşıma hizmeti deniyor. Nakliye ücreti de iki kişi arasında paylaşıldığından ekonomik bir şekilde nakliye işlemi gerçekleştiriliyor.
Parça eşya taşıma da eşyaların İzin paketlemesi ne kendiniz yapabilir ya da firmamızdan paketleme hizmeti talep edebilirsiniz. Eşyalarınızı kendiniz paketlemeye düşünüyorsanız kaliteli ambalaj malzemesi kullanarak paketleme işlemini yapmalısınız. Eşyaların darbeye ve kırılmaya maruz kalmaması için paketleme işleminin kaliteli yapılması önemlidir.

Parça Eşya Depolama Hizmeti

Nakliyat firmamızdan parça eşya depolama hizmeti almanız mümkün kılınmıştır. Parça eşya depolama hizmeti ile evinizde metrekareden tasarruf etmiş olursunuz. Evinizde fazla olan ve kullanmadığınız tüm eşyalarınızı parça eşya depolama ile muhafaza etmeniz mümkündür. Yeni evlenecek olan kişilerin çeyizleri için almış oldukları eşyala,r parça eşya depolama hizmeti sayesinde güvenli saklanır.
Eşya depolama alanlarımızı aylık ya da yıllık bazda kiralamanız mümkündür. Kişilerin eşyaları, eşya depolama alanlarında tüm eşyalarınız depolanma süreci boyunca sigortalıdır. Eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü hasar firmamız tarafından karşılanır. Firmamızın eşya depolama alanları son derece güvenlikli alanlardır. Bu alanları son sistem kameralar ile izliyor ve 7 gün 24 saat boyunca güvenlik personellerimiz ile koruyoruz.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Nakliyat firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden biri de sigortalı nakliyat hizmetidir. Sigortalı nakliyat ile eşyalarınız taşınma süreci boyunca firmamız tarafından sigortalıdır. Eşya sigortası yaptırmak zorunlu değildir Ancak eşya sigortası müşteriler açısından oldukça avantajlıdır. Bu nedenle eşya sigortası yaptırmanız tavsiye edilir. Saygın ev & ofis ve eşya depolama ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır. Firmamızdan bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Menü