Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma hizmetimiz, her sene binlerce firmanın yeni bir ofis ortamını optimize etmesine.  Ve tasarlamasına ve personelini ve altyapısını yeni tesislere taşımasına yardımcı olan bir hizmet portföyü sunan İş Çözümleri bölümümüzün bir parçasıdır.

Ofis taşınma hizmetlerimiz uzman uzmanlar, ulusal şube uzmanlarımız ve global kaynaklar tarafından verilmektedir. Müşteri memnuniyeti en yüksek önceliğimizdir ve akredite hizmetimizin her yönü tutkulu insanlar, kanıtlanmış süreçler ve yenilikçi teknoloji ile desteklenmektedir.  Güvenilir bir hizmet veren güven duyulan bir hizmet sağlayıcı ve işinize yaratıcı ve esnek bir ortak olmayı amaçlıyoruz

İşletmenizin bir tesisten diğerine taşınmasını planlamak ve yürütmek, en iyi ofis taşıyıcıları tarafından yapılan. Kapsamlı ofis yeniden yerleştirme hizmetleri, pek çok özel beceri ve yüksek seviyede bilgi ve tecrübe gerektiren karmaşık bir girişimdir. Şehirden diğer bir eyalete taşınmak ya da global bir varlık oluşturmak, işinizin yerini değiştirmek için çok şey gerekir. Taşınmanızın başarısı ya da başarısızlığı eninde sonunda zamanında ve bütçe dahilinde bitirmenize ve işinizin kesintisiz devam edip etmediğine bağlı olacaktır.

Ofis Taşıma

Her büyüklükteki şirkete ve tüm sektörlerdeki firmalara verimli, düşük maliyetli ofis taşıma hizmetleri sağlamaktadır. Saygın Eşya Depolama, şirket çapında ofis taşıma, mobilyaların kaldırılması ve montajı dahil olmak. Üzere tüm ofis yer değiştirmelerinde ayrıntılı tecrübee sahiptir. Sistemleri ve sermaye teçhizatının ve karmaşık bilgisayar ağlarının yeniden konumlandırılması. Kapatmayı göze alamayacağınız ve işletmenizin fiziksel hareketi öngörülemeyen değişiklikler ve sürprizlerle dolu olabileceğinden. Saygın Eşya Depolama ofis hareketlerini planlama ve yürütme konusundaki ayrıntılı bilgi birikimi ve son teknoloji ve tekniklere yapmış olduğu yatırım. Kesinti süresini en aza düşürmek ve çalışan verimliliğini korumak için son derece önemlidir. .

Her şirketin iş hedefleri ve bir harekete yönelik yaklaşımı farklı olduğu için, Saygın Eşya Depolama benzersiz. Kritik iş ihtiyaçlarınızı karşılamanız için size bir dizi yer değiştirme ve depolama çözümü sunar.

Herhangi bir ticari faaliyet gösterdiği gibi, planlama ve organizasyon, başarılı bir ofis hareketini tamamlamak için gerekli temel bileşenlerdir. Tam hizmetli bir ticari taşıyıcı olarak Saygın Eşya Depolama, planınızı zamanında ve bütçeye uygun biçimde tutan. Ekonomik, anahtar teslimi ofis taşıma ve depolama hizmetleri sağlamaya kendisini adamıştır. Kapsamlı proje yönetimi,  mobilya kurulumu, hareketinizi basit ve kolay hale getirmek için sunmuş olduğumuz pek çok ofis yeniden yerleştirme hizmetinden yalnızca birkaçıdır.

Kutu yığınlarının ve kullanılmayan ofis ekipmanlarının kıymetli yer kaplamasına neden izin verelim? Daha da kötüsü, korunaklı olmayan bir iş yeri mi yaratırsınız? Taşıma ve depolamayı çok daha iyi yönetmenize yardımcı olabiliriz.

Ofis Taşıma Fiyatları

Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma Sektör liderleri olarak, İstanbul ‘daki  ve Türkiye genelindeki küçük işletme sahiplerinin. Büyük şirketlerin, kar amaçlamayan kuruluşların ve perakendecilerin gereksinimlerını karşılıyoruz. Nereye giderseniz gidin, profesyonel ekibimiz gereksinimlerınıza uygun bir çözüm hazırlayacaktır. Bu gereksinimler ister geçici ister uzun süreli olsun, lojistiği planlayıp varlıklarınızı güvenli ve düşük maliyetli bir biçimde depolayacağız. Bu arada, işinizi en iyi biçimde yapabilmek için ofiste ya da satış katında daha fazla yeriniz olacak.

Bir ofis yenileme mi planlıyorsunuz? Muhtemelen geçici depolamaya ihtiyacınız olacak.

Yenileme çalışmaları sırasında nelerin depolanması gerektiğine karar verirken yardım ihtiyacınız olursa, bilgili ekibimiz tesisinizi incelemekten memnuniyet duyacaktır. Benzersiz durumunuz için taşıma ve depolamanın en iyi yolunu size önerebiliriz. Varlıklarınızın değerini en üst seviyeye çıkarmanın yollarını da önerebiliriz.

Yer değiştiriyorsanız, geçici depolama alanı süreci kolaylaştırabilir. Acele etmenize gerek kalmayacak. Hareket yönetimi koordinatörlerimiz, neyin ne zaman yapılması gerektiğini planlama konusunda profesyoneldır. Böylece, doğru süre için doğru depolama türünü elde edersiniz ve eksiksiz olarak ne bekleyeceğinizi bilirsiniz. Taşınmanızı şirket içinde yönetmeyi seçerseniz, depolama gereksinimlerınızı projenizin gerektirdiği şekilde ayarlama esnekliğine sahip olacaksınız.

Deneyimli kadrosuyla hizmet sunan firmamız ile arzu ettiğiniz ürünü depoda muhafaza edebilirsiniz. Kısa süreli kullanım gerektiren eşyaların taşınması için de deneyimli kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Taşıma, nakliye ve depolama hizmetleri insanların dikkate alması gerekli olan bir durumdur.

Yıllarca emek ile alınan Ofis malzemelerinin zarar görmemesi için nakliyat sektöründe çalışacak doğru firma seçimi önemlidir. Bu nedenle nitelikli hizmet ve müşteri memnuniyeti merkezli hizmet sunan firmamızın vermiş olduğu Ofis taşıma depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ofis Depolama

Taşınacak yer yerinde değerlendirilir. Ürünlere ve ambalajlama yöntemine karar verilmelidir. Taşınacak yer belirlenmişse ve asansör taşıma sistemi gerekli ise asansör taşıma hizmetine göre hazırlık yapılmalıdır. Malzemelerin uygun biçimde ambalajlanarak herhangi bir zarar görmemesi amaçlanır. Uygun şartlarda taşınacak alana taşınmalıdır. Nakliye hizmetleri denince akla yalnızca ev eşyaları gelmemelidir. Taşımacılık hizmetleri çerçevesinde ofisler gibi tüm yaşam alanlarını içeren firmamız yılların deneyimi ile hizmet sunmaktadır

Ofis ve işyeri taşımacılığının tüm detaylarını ve inceliklerini bilen evden eve teslimat firması bu konu da da sizlere uzman çözümler sunacağız. Ofis taşımacılığı konusunda yılların tecrübesini almış olup, tüm ofis ve işyeri taşıma taleplerinizi nitelikli ve ekonomik hizmetimiz ile karşılıyoruz. Ofis taşımacılığı ticari hayatınızla alakalı olduğu için ev taşımadan çok daha hızlı gerçekleşmesi gerekmektedir.

Bu nedenle ulaşım konusunda bir profesyonelımız var ve ilk görüşmeden sonra adresinize gelerek tüm malların analizini yapıyor. Ve ona göre bir hareket planı yapıyoruz. Daha sonra en hızlı ve güvenli ulaşım çalışmasıyla başlayacağız ve kısa bir süre içinde alacağız.  Ofisinizdeki tüm eşyalar deneyimli kadrolar tarafından en güvenli olarak ambalajlanır. Özel karton kutularınızda bulunan elektronik eşyalar güvenle yerleştirilir.

Çalışanlarımız ayrıca kasiyer gibi çok ağır eşyaların taşınmasında da profesyonellaşmıştır. Ofisinizde demonte edilecek masa, pencere, raf sistemleri gibi eşyalar itinayla demonte edilerek tasnif edilerek. Her bir parça ayrı ayrı ambalajlanarak güvenle taşınmaktadır.

İşiniz söz konusu olduğunda zaman paradır . Tek bir ofisi ya da tüm bir binayı taşırken verimliliğin önemini biliyoruz. Mümkün olduğunca az kesinti ile yerleşmenizi sağlamak amacıyla. Akşam ve hafta sonu hareketleri de dahil olmak üzere, sadece sizin için bir iş taşıma programını özelleştireceğiz. Sizin işiniz bizim işimiz.  Genellikle göz korkutucu bir görev olarak görülen ofis yer değiştirmeleri, uygun biçimde planlanırsa problemsiz bir biçimde gerçekleştirilebilir. Ofis varlıklarının ve iş sürekliliğinin problemsiz bir biçimde yeniden konumlandırılması için özelleştirilmiş ofis yeniden yerleştirme hizmetleri sunar.

Ofis Depolama Fiyatları

Etkili iş yeri değiştirme çözümlerini uygulamak ve ofisinizi kesintisiz olarak taşımak için uzmanlığa ve kaynaklara sahibiz. Kesinti süresinin minimum olmasını ve işinizin kesintisiz kalmasını sağlamaktayız.

Ofis yer değiştirme uzmanlarımız, her çeşit ofis ekipmanını, bilgisayarı, üst düzey sunucuları, çizicileri. Dosyaları, kayıtları, mobilyaları, elektronik sistemleri ve kütüphaneleri problemsiz ve düzenli bir biçimde yeniden yerleştirmek için eğitilmiş ve ehliyetli. Ayrıca, tek bir çatı altında anti-statik ambalajlama, vakumlu ambalajlama. Veya HD köpük ambalajlama ve özelleştirilmiş kasa gibi çeşitli ambalaj türleri sunuyoruz.

Müşterilere çok daha iyi hizmet sunma konusundaki kararlılığımız ve isteğimiz, ofisin taşınması, altyapı. Ve teknolojideki uzmanlığımızla birleştiğinde bizlere diğerlerinin üstünde bir kesinti sağlıyor. Her firmanın farklı ofis yeniden yerleştirme gereksinimleri vardır ve firmanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir

Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma, uygun bir fiyata lüks seviyede bir taşıma bilgi birikimi sunmaktan gurur duyan, tam ayrıntılı. Tam hizmet sunan bir ofis taşıma şirketidir. Ofisinizin planlamadan ambalajlamaye ve teslimata kadar her adımını karşılıyoruz. Taşıyıcılarımızın tümüne, herhangi bir öğenin nasıl düzgün şekilde sarılacağı, paketleneceği ve taşınacağı konusunda derinlemesine eğitim verilmektedir. Sunduğumuz uzman ambalajlama hizmeti, müşterilerimizin eşyalarının güçlendirilmiş, dayanıklı kutularda güvenli bir biçimde taşınmasını sağlar. Ve bu, daha fazla dış baskıyı desteklemelerine olanak tanıyan bir özelliktir.

Masalar, dosya dolapları, ağ sunucuları, sanat eserleri: adını siz koyun, hepsini taşıyabiliriz ve taşıyacağız. Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma ile ofis kapılarınızın çok uzun süre kapalı kalması konusunda asla endişelenmenize gerek yok. Eski ofisinizden yeni ofisinize mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir biçimde geçebilmeniz için problemsiz, stressiz bir hareket sağlamak. İçin kesinti sürelerimizi azaltmaya kararlıyız. Dahası, ürünlerinizin en güncel izleme yetenekleri için GPS ile donatılmış 1. Sınıf kamyonlardan oluşan bir filo işletiyoruz. Ve sadece endüstrinin en kuvvetli ve en güvenli ambalajlama malzemelerini kullanmayı önceliğimiz yapıyoruz.

Ofis Depolama Hizmetleri

Depolamaya ihtiyacınız var ise, devasa, güvenli depolama tesisimizde boş yerimiz var; 24 saat gözetim ve zararlıları, küfü ve pası dışarıda tutan bir iklim kontrol sistemi içerir. Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma olarak, ofisin doğru Herhangi bir ofis taşırken, Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma ve uzman kadrosu daima sizlerin yanınızdadır. En önemlisi de dahil olmak üzere her adımda size yardım ediyoruz. Doğru bir hareketli fiyat almak istiyorsanız bize iletişim numaralarımızdan ve web adresimizden günün her saati ulaşabilirsiniz

Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma , İstanbul ‘daki  en ayrıntılı ve uygun maliyetli ofis taşıma hizmetlerini sağlamak amacıyla kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır. Amacımız, taşıdığımız herkesle kalıcı ilişkiler geliştirmek ve taşıma piyasasında uzmanliği ve güvenilirliği tanımlamaktır. Ofis taşıma konusunda ulusal lider olma çabalarımızda gelişmeye devam etmekteyiz.

Ofis taşıma hizmetlerimizi sizlere uzman kadromuzla sunarken yeni ofislerinize geçen sürede. Yada ofis eşyalarınızın uzun sürede muhaza altında tutuması gerekli olan durumlarında gelişmiş depolarımızı sizlerin hizmetinize sunabilmekteyiz. Ofisinizde değişen mobilyalarınızı saklamak veya eski mobilyalarınızı depolarımıza koyarak uzun sürede problemsiz olarak saklayabilirsiniz.

Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma olarak işimizi ciddiye alıyor ve tüm konularda sizlere ekibimizle 7/24 olarak hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Taşımacılık ile alakalı dünya genelindeki yenilikleri izleyerek bunları firmamız bünyesine hızlı bir biçimde katıyoruz. İşimizi en iyi biçimde yapmak firmaların sorunlarına hızlı cevaplar vermek için. Personellerimizi kendi alanlarında devamlı eğitimler vererek sektörde uzman çalışmalar yapıyoruz.

Ofis taşıma ve ofis depolama hizmetlerimiz de öncelik ile sizlere gelen keşif elemanımızı ofisinizi inceleyecek. Ve taşınma maliyeti ve işlemin kaç gün süreceği gibi konular ile alakalı sizlere bilgi verecektir.

İstanbul Ofis Taşıma

Toplanan bilgilere dayanarak, bir firmanın yer değiştirmesi için tüm maliyetleri detaylandıran ayrıntılı bir teklif hazırlayacağız. Giderlerin eksiksiz bir dökümü, diğer teklifleri karşılaştırmanızı kolaylaştıracaktır.  Bu da Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma hizmetlerinin emsallerinden ne kadar farklı ve nitelikli olduğunu analiz etmenize yardım edecektir.

Ticari taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyan her büyüklükteki işletme için ofis taşıma gerçekleştirir. İster küçük bir başlangıç, ister binlerce çalışanı olan bir şirket merkezi olun, bizler güvenilir uzman ofis taşıyıcılarınızız. 20 senelik geçmişimiz ve ülke genelindeki pek çok lokasyonumuz, nakliyecilerimizin kalitesi ve müşterilerimizin memnuniyetine olan bağlılığımız konusunda ciddi olduğumuz manasına geliyor.

Firmalarınızın taşınması ve depolanması hakkında her çeşit soru ve görüşlerinizi 7/24  bize ulaşarak sorabilirsiniz. Malzemelerinizin sigortalı ve garantili taşınması veya depolanması konusunda 20 senelik sektördeki tecrübemiz ve gelişmekte olan de ekleyerek. Sizlere en kuvvetli hizmeti aralıksız olarak sunmak için çalışıyoruz.

Ofisleriniz de yer sorunumu çekiyorsunuz veya ofislerinizde alan yetersizliği mi var ? Malzemelerinizi Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma depolarında muhafaza ederek tüm sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Sizin işlerinizi kolaylaştırmak için firmamız her alanda sizlerin çözüm ortaklığı sunmaktadır. Saygın Eşya Depolama ekibi, taşınmanızı planlamak, paketlemeyi organize etmek, eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşımak. Ve sizi yeni yerinize kolaylıkla yerleştirmek için hazırdır.

Depolamaya mı ihtiyacınız var? Sorun değil! Ticari ya da konut hareketlerini baştan sona hallediyoruz ya da sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sağlamaktayız.Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma uzman kadrosu daima sektördeki en yüksek güvenlik standartlarına bağlı kalır. Ve her çeşit gereksinimi karşılayabilmek için müşterilerle yakın çalışır.

Ofis taşımacılığı hakkında ülkemizin her yerinde bulunan servislerimiz ve depolarımızdan rahatlık ile yararlanabilirsiniz. Merak ettiklerinizi iletişim numaramızdan veya canlı chat üzerinden bize sorabilirsiniz.

Ofis Depolama Firmaları

Yeni ofis alanınıza sığmayan ekipmanları, mobilyaları ve dolapları küçültürken, satılıncaya.  Veya diğer bir amaca uygun hale getirilinceye kadar uzun vadeli depolamaya ihtiyacınız olabilir. Aynı gün taşınma ve taşınma gerçekleşmiyorsa, şirketinizin eşyalarını saklamak için kısa süreli depolamaya ihtiyacınız olabilir. Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma öğelerin büyük kaplarda saklandığı kendi depolama tesisimize sahibiz, Böylece malzemelerinizde çizilme, ezilmeye ya da çökmeye karşı bütünüyle korumaktayız.

Ofisiniz yerleri değiştiriyorsa ya da mevcut çalışma alanını yeniliyorsa, Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma uzun mesafeli ticari taşıma ve depolama çözümlerinde yardımcı olabilir. Uzun mesafeli ticari hareketler için özel taşıma ve depolama çözümleri sunuyoruz. Ofis mobilyalarınızı, teknolojinizi, perakende armatürlerinizi ve ticari fuarla ilgili ekranlarınızı taşımak için çeşitli depolama çözümleri sunuyoruz.

Tadilat yaparken, tadilat sırasında eşyalarınızı taşımak iyi bir plandır. Bununla beraber, eşyaları ofis binanızdan geri dönmek ve tekrar taşımak için taşımak stresli olabilir

Ticari uzun mesafeli taşımanız sırasında ofis ürünlerinizi saklayabilir ve ardından bunları tam dilediğiniz şekilde taşıyabiliriz.

Depolamaya ihtiyaç duyulmasının pek çok sebebi vardır. Örneğin, yeni alanınıza taşınmayı beklerken ya da mevcut ofisinizi değiştiriken kısa süreli depolama gerekli olabilir. Mevcut alanınızdan daha küçük bir alana küçültülürken de uygun bir seçenek olabilir.

Alanınızı küçülttüğünüz için, eşyalarınıza veda etmeye hazır olduğunuz manasına gelmez. Eşyalarınızı ayrıştırmak zor olabilir ve çoğunlukla uzun mesafeli bir yerleşim. Yeri hareketi sırasında başa çıkamayacak kadar duygusal olarak yorucu olabilir. Küçültme geçişiniz sırasında eşyalarınızı ayırmaya hazır değilseniz, kısa süreli depolamayı düşünün. Saygın Eşya Depolama ve Ev & Ofis Taşıma hizmetleri, uzun mesafeli konut taşınma işlemleriniz sırasında sizin için uygun ve kullanılabilir.

taşınmadan önce, sırasında ve sonrasında planlamanıza, hazırlanmanıza ve ayarlamanıza yardımcı olmak için mümkün olduğunca fazla bilgi sağlamak istiyoruz. Taşınma deneyiminizin her aşamasında ihtiyacınız olan hareketli kontrol listesini bulun.

Ofis Taşıma Firmaları

Verimli, üretken ofis taşıma hizmetleri için güvenebileceğiniz uzman ofis taşıyıcılarıyız . Ülke Çapında Taşıma ve Depolama, çalışanlarınızın iş gününü aksatmadan ihtiyaçlarınızı karşılayan. Bir ofis taşıma işlemi hayata geçirmek için gerekli tecrübe ve kaynaklara sahiptir. Ofisinizin taşınması ister yerel, ister il içi ya da global nakliyat gerektiriyor olsun. Geniş ofis ve endüstriyel yer değiştirme yeteneklerimiz ile çözümünüz bizde.

Taşınma şirketleri arasında bir lider olarak , her çeşit zorluğun üstesinden gelmeye hazır, yüksek eğitimli ofis taşıma ekibimiz var. Ülke Çapında Taşıma ve Depolama, size son ayrıntısına kadar hareketinizi planlayacak ve yolun her adımında orada olacak. Her şeyin göreve göre gitmesini ve programda kalmasını sağlayacak bir hareket koordinatörü sağlayacaktır. Çalışanlarınızı, çalışmaya devam edebilmeleri ve kesintiye uğramamaları için ofisin taşınması sırasında neler bekleyeceklerine hazırlayacağız. Modüler ofis mobilyaları, taşıma bilgisayarları ve ofis ekipmanları kurabilir ve depolamanız gerekebilecek herhangi bir ürün için depolama sağlayabiliriz. İster konferans odanızı yeniden yapılandırmak ister sunucularınızı ve BT ekipmanınızı paketleyip taşımak olsun, taşınmanız için başaramayacağımız hiçbir şey yok.

Yaklaşan bir ofis taşınmanız mı var? Deneyimli ofis taşıyıcılarınız olarak, kesinti süresini en aza indirerek ve hataları azaltarak süreci düzene sokalım. Ülke Çapında Taşıma ve Depolama, tüm ofis taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı karşılamayı dört gözle bekliyor . Bizimle bugün iletişime geçin ya da hemen şimdi bedava dağıttığı taşıma tahmininiz için hızlı teklif formumuzu doldurun.

 

Menü