Evden Eve Nakliyat

Saygın ev & ofis taşıma ve eşya depolama firmamız evden eve nakliyat konusunda uzman ekibi ile sizlere hizmet veriyor. Eşya taşıma işe profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu işin amatör bir şekilde yapılması hem insan sağlığına hem de eşyalara zarar verir.
Firmamız evden eve nakliyat konusunda profesyonel bir firmadır. Firmamız olarak işinde uzman ve eğitimli ekibimiz ile eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşıyoruz. Nakliyat firmamız ev eşyası taşıma ofis eşyası taşıma hizmeti ile sizlerin yanında.

Ofis Eşyası Taşıma Hizmeti

Evden eve nakliyat firmamız sadece ev eşyalarınızın değil ofis ve büro eşyalarınız da taşıyor. Ofis ya da büro eşyalarınızın taşınması için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Bizimle irtibata geçmenizin ardından adresinize bir ekspertiz gönderiyoruz. Ekspertiz eşyalarınızı inceledikten sonra taşınma planı oluşturuyor.
Nakliyat ücretinin belirlenmesi için de ekspertiz incelemesi önemlidir. Sizin için de uygun olması halinde anlaşma sağlanır ve taşınma süreci başlatılır. Eşyalarınızın paketlenmesi büyük bir hassasiyetle yapıyoruz. Elektronik eşyalarınız özel koliler ile paketlenerek taşınır. Ofis eşyalarınızı ofislerindeki işlerinizi aksatmadan Sizin için uygun olan bir günde taşıyoruz. Nakliyat firmamıza ulaşabilir ve bizden bilgi alabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti firmamızın şehir içi ve şehirlerarası sunmuş olduğu bir hizmettir. Eşyalarınız şehir içi ve şehirlerarası fark etmeden istenilen adrese taşınır. Firmamızdan hizmet talep etmeniz halinde taşınma süreci sizin istediğiniz günde başlatılır. Nakliyat firmamızda eşya paketleme hizmeti de sizler için mevcuttur.
Firmamızdan eşya paketleme hizmeti de alabilirsiniz. Bu hizmet ile taşınma sürecini stressiz bir şekilde en kısa sürede atlatırsınız. Eşyalarınızın paketlenmesi her bir eşyanın türüne ve boyutuna uygun bir şekilde yapılıyor. Kırılacak türde olan hassas eşyalar ayrı bir şekilde paketleniyor. Kıyafetleriniz ise askılı koliler kullanılarak ambalaj işleminden geçiriliyor. Paketlenen eşyalarınız nakliye aracımıza özelle yerleştirilir. Firmamıza ait olan nakliye ve araçlarımız eşyalarınızı konforlu bir şekilde taşıyor.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat firmamız bünyesinde şehirlerarası olarak da profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor. Nakliyat firmamızdan eşyalarınızı şehirlerarası taşınması için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmeniz halinde taşınma sürecine en kısa sürede başlatıyoruz. Eşyalarınızın şehirlerarası taşınması için paketleme işlemi uzman ekibimiz tarafından yapılır.
Paketleme işleminde kullanmış olduğunuz malzemeler kaliteli ambalaj malzemeleridir. Mobilyalarınız kaliteli battaniyelere sarılarak çizilmesi ve hasar görmesi engellenir. Kırılacak türde olan tüm eşyalarınızı özel pat pat naylonlara sararak hiçbir şekilde hasar almadan yeri adresine ulaştırıyoruz. Firmamız olarak ne taşıdığımızın bilincindeyiz. Eşyalarınıza en az sizin kadar özel gösteriyor ve sizi bir an önce yeni adresinizi ulaştırmak için çalışıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetine firmamız olarak asansörlü sistem ile kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Asansörlü nakliyat Son yıllarda çok tercih edilen bir yöntemdir. Firmamız olarak son sistem hidrolik asansörlü vinçlere sahibiz. Hidrolik asansörlü vinçlerimiz uzman operatörler tarafından kullanılıyor. Nakliyat öncesinde çevrede her türlü güvenlik önlemini alıyor ve sistemi buna göre kuruyoruz.
Asansörlü nakliyat oldukça avantajlıdır. Bu sistem ile yüksek binalara kolaylıkla eşya ulaşımı yapılır. Ayrıca taşınma süreci de kısa zamanda gerçekleştirilir. Asansörlü nakliyat ile eşyalar eski yıllarda olduğu gibi merdiven boşluklarında zarar görmez. Nakliyat firmamız olarak sizlere kaliteli ve güvenilir asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Firmamızdan asansörlü nakliyat ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

Nakliyat firmamızdan alacağınız eşya depolama hizmeti ile eşyalarınızın güvenli bir şekilde muhafazasına sağlayabilirsiniz. Firmamızın sahip olduğu eşya depolama alanları eşyalarınızı korunaklı bir şekilde muhafaza edecek tarzda tasarlanmıştır.
Eşya depolama alanlarımız 7 gün 24 saat boyunca son sistem kamera ile izlenir. Ayrıca bu alanlar güvenlik personelleri tarafından da korunan alanlardır. Eşyalarınız depolama alanlarımızda her türlü yangın sel deprem gibi afetlere karşı önlem alınarak saklanır. Depolama alanlarımızın temizliğini düzenli olarak yapıyor ve her türlü haşerata karşı periyodik aralıklarla ilaçlıyoruz.

Parça Eşya Depolama Hizmeti

Nakliyat tüm evinizi eşyalarını depolama hizmeti alabileceğiniz gibi parça eşya depolama hizmeti de alabilirsiniz. Parça eşya depolama hizmeti ile bisiklet ya da birkaç parça koliniz bile depolama alanlarımızda saklanır. Evinizde yer kapladığını düşündüğünüz eşyalarınızı parça eşya depolama hizmeti alarak muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede evinizde metrekareden tasarruf etmiş olursunuz.
Nakliyat firmamız, depolama öncesinde eşyalarınızı adresinize gelerek paketler. Ardından nakliye aracına yerleştirilen eşyalar ve depolama alanlarına götürülür. Eşyalarınızın paketlenmesini kendiniz yapabilir ya da firmamızdan paketleme hizmeti alabilirsiniz. Parça eşya depolama ile yüksek kira ücretleri ödemeden eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Depolama alanlarımız aylık ya da yıllık bazda kiralanabilir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti /h2>

Nakliyat firmamız eşyalarınızı taşıma süreci boyunca sigorta ile güvence altına alır. Güvence altına alınan eşyalarınız her türlü hasara kayıp ve çalıntıya karşı sigortalıdır. Eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir zarar nakliyat sonrasında poliçe tarafından karşılanır.
Firmamızda ayrıca parça eşya taşıma hizmeti de mevcuttur. Parça eşya taşıma hizmeti ile birkaç parça eşyanızı bir adresten diğerine ulaşımını sağlamanız mümkündür. Parça eşya taşıma ekonomik ve avantajlı bir hizmet türüdür. Saygın ev&ofis taşıma ve eşya depolama firmasından her türlü eşyanızın taşınması için nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Menü