Eşya depolama hizmetleri günümüzde her zaman ihtiyaç olan bir sektör haline gelmiş bulunmaktadır. Firmaların şehir dışında katıldıkları organizasyonlar da malzemelerini muhafaza altına alacakları yada organizasyonlar sonrasında malzemelerini depolayacakları alanlar büyük önem arz etmektedir.  Bu noktada malzemelerin konulacakları depolar ve bu depoların güvenlikleri herşey den önemlidir.

Eşyaların depolanmasından ziyade bir diğer önemli unsur da hiç şüphesiz malzemelerin depolarda bulundukları. Alan ve depolar daki istif düzen de bu sektörde büyük önem arz etmektedir. Eşya depolama hizmetleri sektör olarak da farklılıklar göstermektedir. Firmamız sizlere ;

 • Ev Eşyası Depolama
 • Ofis Eşyası Depolama
 • Fuar Ve organizasyon eşyaları depolama

Gibi alanlarda uzman kadrosu ve güvenlik önlemleri alınmış üst düzey depolarda hizmetlerini sunmaktadır.  Firmamızın depolarında  barınan tüm eşyalarınız sigortalı olarak korunmaktadır. Depolarımızın tamamı son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış bulunmaktadır. Depolama  Büyük ölçüde otomatikleştirilmiş bir süreçtir ve depolama alanına yerleştirilmiş istifleyici vinçler. Ürünlerin dikey ve yatay hareketi için uzaktan kumandalı forkliftler gibi bir ekipman kombinasyonu aracılığıyla stok rotasyonunu kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Paletlerin otomatik olarak bir hatta değiştirildiği yer çekimi akış rafları ile depolarımız hizmetinize hazır bulunmaktadır.

Döşemeli mobilyalar veya diğer kırılgan veya beyaz eşyalar olsun, tüm mobilyalar ilk önce güvenli bir şekilde paketlenir. Dikkatlice envantere alınır, özel olarak tasarlanmış ve termitle işlenmiş paletler üzerinde paketlenir, yerden 6 inç yukarıda tutulur. Ve daha sonra güvenli bir şekilde sarılarak koruma altına alınır. Profesyonel şekilde korunan ve  işletilen depolarımız güvenli ve uygun maliyetlidir. Eşyalarınızın bize bıraktığınız gibi kalmasını sağlayan son teknoloji güvenlik ve gözetim sistemleriyle donatılmıştır. Saygın olarak depolarımızın çoğunda, mülkünüze sadece 24 saat önceden haber vererek erişilebilir.

Eşya Depolama

Saygın depola üstünlüğü ile kişisel alanınızı kolayca yeniden kazanabilir ve hayatınızı kavrayabilirsiniz. Tüm Türkiye’de kusursuz depolama tesislerine sahip köklü bir paketleyici ve taşıyıcı olarak. En üst düzeyde emniyet ve güvenlikle kusursuz depolamayla tanınan tek durak depolama sağlayıcılarıyız. Haşere içermeyen ve güvenli olan en iyi Ev Depolama ve Yer Değiştirme’yi sunmaya çalışıyoruz. Eşyalarınızı tesislerinizden alacağız ve siz teslim almaya hazır olana kadar son teknoloji depolarımızda tutacağız.

Tüm gerekli sertifikalara sahip markalı bir taşıma şirketiyiz ve ihtiyaçlarınız tükenene kadar mallarınızı sınırsız. Bir süre için depolarımızda saklamanıza olanak tanıyan son derece özelleştirilebilir. Ev Depolama hizmetleri sunuyoruz. Depolarımız geniştir,% 100 güvenlidir ve karayolu ulaşımının mümkün olduğu her yere Tüm Türkiye geneline  yayılmıştır. Depolarımızda tıpkı bir BANKA KİLİTLEYİCİSİ gibi 24 saat sıkı bir denetim sürdürüyoruz. Dönem sonunda, sadece aynı şehirde değil. Aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışında da aynı bozulmamış durumda malların geri teslim edilmesine yardımcı oluyoruz.

İster ev içi ister ticari ihtiyaçlar için depolama tesisine ihtiyacınız olsun. Değerli eşyalarınızı depolamanız için size daha akıllıca ve uygun fiyatlı yollar sağlamaya kararlıyız.

Müşterilerimize kiralama, ödeme, sorgulama, taşıma ve paketleme, onlar adına teslimat alma gibi her konuda yardımcı oluyoruz.

Ev eşyalarının depolanması ve depolanması hizmeti, İstanbul  ve Türkiye genelinde şirketimiz tarafından sunulan bir başka hizmettir. Ev eşyası, ev aletleri, mutfak eşyaları, giysiler vb. Dahil her türlü ev eşyası ve eşyayı depolamak için ev eşyası depolama ve depolama hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Eşya Depolama Firmaları

Depolama hizmetleri genellikle bir depodaki kendi kendine depolama tesislerini ifade eder. . Bu tür depolama tesisleri çoğunlukla işletmeler ve endüstriler tarafından farklı türde hammaddelerin ve bitmiş ürünlerin depolanması için kullanılmaktadır. Ancak endüstriyel depolama tesisi, burada bahsettiğimiz ev eşyası depolama tesislerinden farklıdır.

Bahsettiğimiz ev eşyası depolama ve depolama hizmetleri, özellikle her türlü ev eşyası ve eşyasını depolamak içindir. Mallarınızı haftalarca, aylarca hatta yıllarca güvenle saklamak için ev depolama ve antrepo hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Ev depolama ve depolama hizmetlerini aşağıdakiler dahil farklı durumlarda kullanabilirsiniz:

 • Birkaç aylığına yurt dışına geçici olarak taşındığınızda
 • Geçici bir iş göreviyle başka bir şehre taşındığınızda
 • Evinizi yenilediğinizde ve birkaç aylığına terk ettiğinizde
 • Evinizde yeterince depolama alanınız olmadığında
 • Kira sözleşmenizin süresi dolduğunda ve henüz bir ev bulamadığınızda
 • Taşındığında, ama henüz evine sahip değilsin

Gördüğünüz gibi amaç, ev eşyalarınızı istediğiniz kadar güvenli ve sağlam bir şekilde saklamanızı sağlamaktır.

İstanbul Saygın Eşya Depolama

Bu nedenle, ister yurt dışına taşınıyor olun, ister sadece mevcut evinizi yenilemek veya mevcut evinizde biraz yer açmak istiyorsanız. Ev eşyası depolama hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Nasıl çalışır – ev eşyalarının depolanması süreci

Taşıma şirketleri, uçtan uca ev eşyası depolama hizmetleri sunar; bu, paketlemeden nakliye ve depolamaya kadar, mal depolamanın her yönüyle ilgilenecekleri anlamına gelir. Ev eşyası depolamasını kendi kendine depolama hizmetine göre kullanmanın en büyük avantajlarından biri. Hiçbir şey için uğraşmanıza gerek kalmaması. Taşıma ve depolama şirketlerinin sizin için her şeyi halledecek olmasıdır.

İşte her şeyin işleyişi:

 • Taşınan şirketler bir ön tahmin araştırması planlayacaklar. Depolanacak malların gerçek resmini çekmelerine yardımcı olur.
 • Depolanacak malları öğrendikten sonra, güvenli ve emniyetli paketleme ve depolama için gereken paketleme malzemelerinin hacmini kolayca tahmin edebilirler.
 • Anket yaptıktan sonra, evinizden depoya paketleme, yükleme, boşaltma ve yerel nakliye maliyetlerini içeren ayrıntılı teklifi sunarlar.
 • Teklifleri aldıktan sonra, servis sağlayıcınızı onayladıktan sonra, sizin yerinize gelecek, her şeyi paketleyecek ve tüm mallarınızı depolamak için depolarına taşıyacaklar.

Ev eşyası depolama hizmeti hakkında dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta. Bunun yalnızca depolama maliyeti değil, aynı zamanda başka maliyetler de olmasıdır:

 • Paketleme maliyetleri, paketleme malzemelerini içerir
 • Taşıma maliyeti – yani kaldırma, yükleme, boşaltma vb.
 • Depolama için aylık / haftalık ücretler
 • Evinizden depoya çift yönlü nakliye masrafları

Bu nedenle, mallarınızı kısa vadeli veya uzun vadeli olarak depolamayı planlıyorsanız. Her zaman birkaç yerel taşıma ve depolama şirketinden ayrıntılı ve ayrıntılı teklifler istemelisiniz. Ve yalnızca tekliflerini karşılaştırdıktan sonra bir telefon görüşmesi yapmalı ve seçim yapmalısınız.  Bu noktada firmamız sizlere en uygun fiyat avantajlarını sunmaktadır.

Eşya Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama hizmetleri için en iyi fiyatları ve teklifleri alın

Sebep ne olursa olsun, eşyalarınızı birkaç hafta veya ay boyunca depolamayı planlıyorsanız. Ve şehirdeki en iyi ev eşyalarını ve depolama hizmeti sağlayıcılarını nerede bulacağınızı merak ediyorsanız, size yardımcı olabiliriz.

Mallarınızı Ülkemizdeki  bir ev depolama tesisinde saklarken en büyük endişelerden biri, mallarınızın güvenliği olacaktır. Ve depolama hizmetini kullanırken ikinci büyük endişe her zaman depolama hizmetinin kira veya maliyetleridir. Açıkçası, ev eşyalarınızı mümkün olan en düşük oranlarda depolamak için en güvenli depolama tesislerinden birini bulmak istiyorsunuz.

Saygın depola olarak sizin bu endişelerinizi giderecek ve taleplerinizin tamamını karşılayacak olan firmayız.

Tek yapmanız gereken bize ulaşarak, depolama ve antrepo hizmeti ihtiyaçlarınızı göndererek ücretsiz bir fiyat teklifi almaktır.. Gereksinimlerinizden, depolama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz şehirden ve geçici depolama süresinden kısaca bahsedin.

Firmamız ev eşyası depolama hizmetinde sektörün lider firması konumunda bulunmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Yapılan bu işlem sonrasında ekibimiz sizinle iletişime geçerek bilgilendirmelerini sunacaktır.

Kendi kendine depolama tesisi nedir?

Kişisel depolama tesisleri, depolama ihtiyaçlarınıza bağlı olarak herhangi bir süre için depolama alanı kiralamanıza olanak tanır. 100 fit kare, 300 fit kare veya 500 fit kare veya daha fazla alan kiralayabilir. Ve her türlü izin verilen mal ve ürünü depolamak için depolama alanının bu kısmına erişebilirsiniz.

Depolama ve antrepo şirketlerinden bazıları, mallarınızı yalnızca sizin ve yalnızca sizin depolayacağınız. Ve başka hiç kimsenin mallarınıza erişemeyeceği özel depolama alanı da sunmaktadır. Bu tür depolama tesisleri tüm şehirlerde bulunmayabilir, ancak çoğunlukla metro şehirlerinde mevcuttur.

Eşya Depolama Hizmetleri

Söylemeye gerek yok, kendi kendine depolama tesisleri, taşınan şirketler tarafından sunulan ev eşyası depolama tesislerinden çok daha maliyetli. Ve bu nedenle, ev eşyalarını ve mobilyaları depolamak için değil, daha küçük alan kiralamak. Yüksek değerli malları saklamak istediğinizde kendi kendine depolama olanağını tercih etmek daha mantıklıdır.

Ev eşyalarının depolanması ve depolanması hakkında genel Sıkça sorulan Sorular

Kullanıcıların ve yüzlerce depolama hizmeti sağlayıcısı ile etkileşimimize dayalı olarak en sık sorulan soruları ve bunların yanıtlarını derledik. Bu SSS’ye bir göz atın ve diğer insanların ne sorduğunu görün:

Ev eşyası depolama hizmeti nedir, güvenli midir?

Ev eşyası depolama hizmeti de taşınma ve depolama şirketlerinin sunduğu bir diğer hizmettir. Eşyalarınızı haftalarca ve aylarca güvenle saklamak için ev depolama tesislerini kullanabilirsiniz. Ev depolama birimleri genellikle güvenli ve sigortalıdır, ancak yine de bir depolama tesisi seçmeden önce, güvenlik düzenlemesi, su kaydı vb. Gibi her şeyi dikkatlice kontrol etmelisiniz.

Ev eşyalarını depolamanın ortalama maliyeti nedir?

Ev eşyası depolama hizmetlerinin maliyeti sabit değildir ve genellikle paketlenecek ve depolanacak malların hacmine ve depolama süresine bağlıdır. Depolama hizmetleri için fiyatlandırma dinamik olabilir ve bu nedenle mevcut depolama oranlarını potansiyel depolama şirketleriyle kontrol etmek daha iyidir.

Eşya Depolama İstanbul

Gerçek depolama maliyetlerinin yanı sıra, evinizden depoya paketleme, ve yerel nakliye ile ilgili maliyetler de vardır . Mallarınızı bir depolama tesisine taşırken her şey dahil depolama hizmeti maliyetlerini almak her zaman daha iyidir.

Mallarımı depoya göndermeden önce paketlemem gerekiyor mu?

Her bir ürün güvenli bir şekilde paketlenmeli ve ev eşyası depolama hizmetleri sunan taşıma şirketleri paketleme işini halledebilir. Aslında, mallarınızı depoya göndermeden önce çok katmanlı, su geçirmez ve hava şartlarına dayanıklı paketleme yapabildikleri için. Ambalajların taşınan firmalar tarafından yaptırılması her zaman tavsiye edilir.

Mallarımı ne zaman depolama tesislerine taşımalıyım?

Depolama tesisleri, taşınırken ve mallarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz bir yeriniz olmadığında kullanılabilir. Örneğin, kiralık bir dairede yaşıyorsanız ve altı aydır taşınıyorsanız. Kiralanan dairenizi işgal edip aylık kira ödemektense eşyalarınızı yakındaki bir depoya taşımak daha iyidir. Üstelik kiralık daireniz, güvenlik tarafından korunmadığı sürece güvenli olmayabilir.

İstanbul Depo Hizmetleri

Eşyalarımı ev depolama tesislerinde ne kadar süre saklayabilirim?

Eşyalarınızı ev depolama tesisimizde istediğiniz kadar saklayabilirsiniz. Geçici depolama tesisleri birkaç hafta depolamaya izin verir. Ve uzun süreli depolama, ev eşyalarınızı aylarca ve hatta yıllarca saklamak için kullanılabilir. Belirli bir süre kuralı yoktur, bu nedenle ihtiyaçlarınıza göre kullanmaktan çekinmeyin.

Ev depolama hizmetlerini kullanırken ne gibi önlemler alınmalıdır?

Çoğu durumda, insanlar mallarını 9 aydan bir yıla kadar veya daha uzun süre depolama birimlerine taşırlar. Bu nedenle güvenilir ve köklü bir depolama şirketi seçmeniz önemlidir. Önlem olarak, depolama şirketinin gerçek, kayıtlı, sigortalı ve profesyonelce yönetilmesini sağlamak için mümkün olan her şeyi yapın.

Ev depolama hizmetlerini alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Ev eşyalarınızın daha uzun süre depolanması gerektiğinden, doğru türden hizmet sağlayıcıyla çalıştığınızdan emin olmanız sizin için bir zorunluluktur. Yalnızca en iyi servis sağlayıcının katılmasını sağlamak için mümkün olan her şeyi yapıyoruz. İşte bu yüzden belgeleri, yönlendirmeleri vb. Kontrol ediyoruz, ancak bu yeterli olmayabilir. Bu nedenle, nerede aradığınızdan ve bir depolama hizmeti sağlayıcısına nasıl bağlandığınızdan bağımsız olarak. Biraz dikkatli olmalı ve ilgilenmeyi düşündüğünüz potansiyel hizmet sağlayıcısının her bir iddiasını doğruladığınızdan emin olmalısınız.

Eşya Depolama Avantajları

Çoğu durumda depolama hizmeti uzun vadeli bir sözleşmedir, her boyutta çalışmaya hazır olun. Ancak gerçekten güvenilir ve yerleşik bir depolama ve depolama hizmeti sağlayıcısı ile uğraştığınızdan emin olun. Bir hizmet sağlayıcıyı sonuçlandırmadan önce araştırma ve değerlendirme için biraz zaman harcamaya değer.

İşte işe almadan önce bir depolama hizmeti sağlayıcısını incelemek ve değerlendirmek için kullanabileceğiniz hızlı kontrol listesi.

 • Gereksinimlerinizi tartışmak için bir depolama hizmeti sağlayıcısıyla yüz yüze görüşmeyi unutmayın.
 • Her türlü soruyu sorun ve aklınızda hiç şüphe kalmadığından emin olun.
 • Depoya sürpriz bir ziyaret yapın ve depolama tesisine kendiniz göz atın.
 • Bir depolama tesisini ancak birkaç seçeneği karşılaştırdıktan sonra kiralayın.
 • Şirketin ne zamandan beri varolduğundan beri, kilit yönetimlerdeki kişiler ve onların geçmişleri hakkında geçmiş araştırması yapın.
 • Mallarınızın sigortası ve erişilebilirliği hakkında net bir şekilde sorun.
 • Neyin sigorta kapsamında olup olmadığını açıkça bilin.
 • İşletme tescil belgelerini, ruhsatları, vergi tescil belgelerini vb. Kontrol edin.
 • Önerilerin kaynağına bakılmaksızın, bunlarla uğraşmadan önce şirketi uygun şekilde doğrulayın.
 • Aynı şekilde, bu sizin malınızdır, her şeyi doğrulayın ve bir depolama hizmeti sağlayıcısıyla anlaşmadan önce kendi başınıza tatmin olun.

Tüm yukarıda yazmış bulunduğumuz  taleplerinizi Saygın Depolama olarak sağlamaktayız. Firmamız Eşya depolama hizmetleri konusunda sektörde en güvenilir ve en profesyonel firma olarak hizmet vermektedir. Gelişmiş depolarımızı  sigortalı taşımacılığı sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Tüm hizmetlerimizi sitemiz üzerinden yada iletişim numaralarımızdan bizlere çekinmeden ulaşarak sorabilirsiniz.

2000 yılından günümüze kadar sizlere en kaliteli hizmetleri uzman kadromuz ile en uygun fiyatlar ile sunmuş bulunmaktayız. Firmamız yaptığı tüm çalışmaları öncelik ile güvenlik ve istikrar üzerine kurmuş bulunmaktadır.

Sizlerde tüm eşyalarınızı çekinmeden firmamıza ait teknolojik depolarımızda muhafaza altına bilirsiniz.  Saygın Depolama hizmetleri ile en kaliteli hizmetleri alarak uzun vadeli olarak  eşyalarınızı depolarımızda muhafaza altında tutabilirsiniz.

İstanbul Saygın Eşya Depolama

İster uzun süreli depolama ister yalnızca birkaç hafta depolama olsun, iyi yerleştirilmiş. Ve iyi yönetilen taşıma ve depolama şirketleriyle çalışmak her zaman daha iyidir. Depolama ve depolama hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız ve nereden başlayacağınızdan ve bunu nasıl doğru yapacağınızdan hala emin değilseniz. Bize ulaşarak firmamızın sizlere sunduğu avantajları hemen öğrenebilirsiniz.

Benzersiz depolama gereksinimlerine sahip hareketleri karşılayabilir. Durumunuzda ağırlık kısıtlamaları, öngörülemeyen taşınma masrafları veya bir hanenin tamamının aynı anda taşınmasına izin vermeyen diğer faktörler varsa. İster geçici ister uzun süreli olsun, evinizin tamamı veya bir bölümü için depolama sağlayabiliriz. zaman. Ev eşyalarınız, eşyalarınızın tam teslimatını kabul etmeye hazır olana kadar güvenli tesislerimizde güvenle saklanacaktır.

Saygın Eşya Depolama olarak sizlere 7/24 olarak hizmetlerimizi aralıksız olarak sunmaktayız. Sizlerde güvenle eşyalarınızı  Saygın Depolama olarak bizlere  emanet ederek uzun vadeli depolarımızı kullanabilirsiniz. Tüm işlemlerimiz garantili olmak ile beraber sizlere yapılan tüm işlemler ile ilgili bilgilendirmeler sunmaktayız.   Saygın Depolama olarak tüm depolarımız deposu 7/24 izlenmektedir. Tesisimiz, mallarınızı korumak için tüm emniyet sistemlerine sahiptir .ve yangın söndürme sistemleri ile donatılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü